Google Adwords

Ten rodzaj kampanii pozwoli przedstawić ofertę Państwa firmy dokładnie w tym czasie kiedy potencjalni klienci szukają produktu czy konkretnej usługi w wyszukiwacze Google.

Dlaczego Google adwords?

 

PRZYCIĄGNIJ WIĘCEJ KLIENTÓW

Niezależnie czy Twoja firma jest firmą produkcyjną, handlową czy usługową Google adwords pozwoli Ci dotrzeć z ofertą do dużej grupy nowych klientów, pozwoli zwiększyć liczbę użytkowników odwiedzających Twoją stronę firmową czy sklep internetowy. Co za tym idzie pomogą zwiększyć liczbę klientów, którzy skorzystają z Twoich usług czy dokonają zakupów online w sklepie internetowym.

 

OFERTA LOKALNA, KRAJOWA BĄDŹ GLOBALNA

Google Adwords daje możliwość skierowania oferty Twojej firmy do klientów w wybranych miastach, regionach, krajach czy w określonej odległości od Twojej firmy czy sklepu.

OFERTA NA CZAS

Klienci będą mogli znaleźć ofertę Twojej firmy dokładnie w tym momencie kiedy szukają tego, co oferujesz

TO SIĘ OPŁACA

Sam decydujesz o budżecie, jaki chcesz przeznaczyć na kampanie w Google Adwords. W zależności od potrzeb wysokość środków można zwiększać lub zmniejszać w perspektywie czasu. Środki są rozliczane w momencie gdy Klient klika w Twoją ofertę czyli wchodzi na Twoją stronę czy sklep internetowy. Dzięki czemu dobrze inwestujesz swoje pieniądze, bo to pozwala zwiększyć liczbę klientów i dochody Twojej firmy – A na tym Ci zależy!

 

ZAMÓWIENIA

W sprawie zamówienia kampanii Twojej firmy w wyszukiwarce Google prosimy o kontakt telefoniczny TEL: (22) 292-57-68